Hakkımızda

Witader olarak, 2015 senesinde, insanlara sağlıklı ve daha doğal bir hayat sağlamak amacı ile yola çıktık. Doğadan almış olduğumuz ilhamla tüketicilerimiz için daha sağlıklı çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Doğanın bizlere sunduklarını gelecek kuşaklara taşıyor ve bu ilhamla yarattığımız besin takviyelerini ihtiyacı olanlarla buluşturuyoruz.
Kendimizi, hizmet ettiğimiz kişilerin “Sağlıklı Yaşam Ortakları” olarak görüyor ve bu sorumluluk bilinciyle çalışmaktayız. Doğaya ve doğal kaynaklara duyduğumuz saygıyla hareket ediyor, dünyanın cömertçe sunmuş olduğu kaynaklardan gelecek kuşakların da rahatça faydalanabilmesini hedefliyoruz. Bu sebeple her faaliyetimizde doğa bilinci taşıyoruz.


Doğanın bize sunmuş olduğu her desteğin farkındayız ve bunların, sağlığa en üst düzeyde yararlı olabilmesi için çalışmaktayız.
Duruşumuz ve hedefimizle sektöre bambaşka bir boyut kazandırdığımız inancındayız. Ürünlerimizin içeriğine, sağlamış olduğu faydalara ve kalitesine güveniyoruz. Geçmişten bu güne, günümüzden geleceğe bir sağlık köprüsü olmak bizler için her şeyin önünde geliyor. Çalışmalarımızı bu istikamette yapıyor, ürünlerimizi geliştirirken insanlığa yararlı olması için çaba harcıyoruz.